Wybierz Strona

2021

2021

–==2021==–

mirror mirror on the wall

I will get up after I fall,

Whether I run, walk or crawl

I will set my goals and achieve them ALL!

TRADING ? ?￰゚ヌᄌ

W ramach treningu i wyzwania, jakie sobie wyznaczyłem: z konta brokerskiego przeznaczonego do Day-tradingu, na którym jest 200$, co przy obecnej dźwigni daje mi do dyspozycji moc 1000$, zrobię konto, który na dźwigni da mi moc 10,000 $. Postaram się tak ustawić swoje życie, aby móc jak najwięcej pieniędzy zaoszczędzić co miesiąc, zarobić jak najwięcej poprzez min. Nadgodziny w pracy i oczywiście trading na giełdzie.

To wyzwanie rozpocząłem w połowie grudnia i mam nadzieję, że do końca lutego lub wcześniej dojdę do buyingpower 10,000$ USD. Następnie zabiorę się za budowę swoje portfolio spółek z przeznaczeniem na longterm.

ZDROWIE ?

Pozostało 2 tygodnie do sylwestra więc przeprowadzę w każdym tygodniu 24h głodówkę na wodzie, który po zakończeniu przekształci się w 48h post sokowy, a następnie rozpocznę kontynuację swojej roślinnej diety.

Będę starać się raz w tygodniu zastosować wskazówki zdrowotne specjalistów, którzy swoje twierdzenia opierają na piśmiennictwie, badaniach naukowych. Umożliwi mi to: więcej energii, testosteron 🙂 zdrowie, szybsza regeneracja, spokój, który jest bardzo ważnym czynnikiem przy tradingu, a dokładnie chodzi o hormon stresu – jego redukcja/kontrola pomoże w każdym aspekcie życia !

TRENING ?

Kalinistyczny na razie 2x w tygodniu. CEL: lepsza wytrzymałość/rzeźba, zadbane mięśnie stabilizacyjne, core. Ciało ma służyć jak najdłużej. Trening w domu pozwoli mi przeznaczyć dodatkowe 1h na naukę tradingu ,a na siłowni minusem są dojazdy, czekanie aż zwolni się miejsce, a poza tym dużo fit dziewczyn tam chodzi, co jest wielce prawdo podobne , że rozproszyłoby to moją uwagę na treningu…

ANGIELSKI ?¬タヘ?

Środowisko przygotowane, wszystko, co możliwe jest w J. Angielskim: telefon, notatki na kompie czy w zeszycie po angielsku.

MINIMALIZM – kontrola MATRIXA ?

To, co niepotrzebne już dawno w koszu. Szafy opróżnione. Zanim coś kupuję to zadaje sobie pytanie: A na …. mi ten las? ?

OSZCZĘDZANIE

NETFLIXY i inne rozpraszacze dawno skasowane, umowy zerwane. Jedni kupują kawę, ja będę kupować akcje firm kofeinowych, znajomi płacą wysokie raty za mega wypasiony samochód, a ja będę kupować akcje firm motoryzacyjnych – ciekawe czy wiedzą, że ich pieniądze trafią do mojego portfela ?

Taki mam zamiar, ale w pierwszej kolejności muszę zbudować konto o mocy 10,000$, które umożliwi mi zarabianie $ na akcje firm przeznaczonych na długi termin blank

ROZRYWKA – czyli bunkrów nie ma, ale też jest … super 😉

Jak zasłużę, jak moje aktywa pozwolą to, wtedy będzie rozrywka…

Tak wygląda mój ogólny zarys/szkic 60% moich celów na rok 2021. Będzie aktualizowany!

O autorze

Dawid Tkacz

Zanim napiszę coś o sobie chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać ;-) czytaj więcej

1 komentarz

  1. Dawid Tkacz

    31 grudnia 2020 roku, buyingpower już prawie 2000$ USD 😉

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy film

Ładuję...

Ostatnie komentarze