Wybierz Strona

Brave – przeglądarka bez reklam

Brave – przeglądarka bez reklam

Chciałbym Wam polecić nowoczesną przeglądarkę internetową której głównym atrybutem jest szybkość działania oraz ochrona prywatności podczas codziennego surfowania w Internecie. Oferuje ona zestaw funkcji oraz narzędzi, dzięki którym korzystanie z sieci jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

 Google Chrome jest zbyt “rozmowna” — zwłaszcza z serwerami swojego producenta,a to niekoniecznie jest dobre…

 Przeglądarka BRAVE:

+ Bezpieczne połączenie HTTPS i ochrona przed wirusami

+ Blokuje możliwości śledzenia użytkownika. Tryb incognito z wykorzystaniem sieci Tor. Adres IP użytkownika jest maskowany, co sprawia, że lokalizacja użytkownika jest trudna do wykrycia oraz dostawca internetu nie ma podglądu do przeglądanych adresów URL ?

+ Szybkość

 Jeśli korzystacie z Chrome, to polecam spróbować Brave, bo niczego nie stracicie, a jedynie możecie zyskać większą prywatność, szybkość i…

Cieszyć się oglądaniem youtuba bez reklam !

 https://brave.com/lep277 

O autorze

Dawid Tkacz

Zanim napiszę coś o sobie chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać ;-) czytaj więcej

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy film

Ładuję...

Powiadomienia

Ostatnie komentarze

Please enter the Page ID of the Facebook feed you'd like to display. You can do this in either the Custom Facebook Feed plugin settings or in the shortcode itself. For example, [custom-facebook-feed id=YOUR_PAGE_ID_HERE].

Posty na grupie FB