Wybierz Strona

Gdzie uczę się Tradingu na Wall Street ?

Dużo osób zadaje mi pytanie  jak uczyłem się inwestować na giełdzie. Czy polecam jakieś książki, kursy. Oczywiście, że jest sporo ciekawej literatury giełdowej, ale to was nie nauczy. Jeśli chcecie nauczyć się pływać to musicie wejść do wody – dotyczy to każdej dziedziny czym chcielibyście się zająć. Zanim dołączyłem do szkoły tradingowej, naczytałem się, wydałem mnóstwo kasy, aby na giełdzie popełniać jak najmniej błędów, a i tak brakowało konkretnego progresu. Coraz częściej miałem więcej pytań niż odpowiedzi, co dalej robić. I tak podróżowałem po całym internecie w poszukiwaniu odpowiedzi lub czekałem dniami aż ktoś na grupach FB mi odpowie. Niechętnie dzielili się wiedzą, już nie mówiąc o analizach konkretnych spółek. Jakie korzyści otrzymałem ze szkoły tradingowej ?

1. Dostęp do czatu z alertami na żywo, na którym znajdują się wszystkie informacje o spółkach,
które aktualnie rozgrywamy.
2. Codzienny raport spółek z potencjalną oceną wejść i wyjść.
3. Handel z profesjonalistami
4. Handel na żywo codziennie z analizą poszczególnych spółek (transmisja jest na żywo)
5. Materiały edukacyjne
6. Nauka strategii, które znacznie przyśpieszą skuteczność na rynku
7. Support podczas handlu, który pomaga mi w każdej sytuacji.
8. Kształtowanie nawyków do prawidłowego handlu.
9. Plan tradingowy 

Możesz otrzymać stypendium 14,000$ !

Nowi studenci na początku grają na koncie demo – Co oznacza, że nie stracą  pieniędzy, a jedyne co muszą robić – jeśli chcą odnieść sukces to uczyć się, a później mają możliwość otrzymania stypendium w wysokości:  14,000 $ !  

Plan zajęć:

📌Godz. 14.00 – analiza wcześniejszych raportów na żywo.
📌 Godz. 15.00 – wstępna analiza rynku na żywo.
📌 Godz. 15.30-17.00 – sesja na żywo z naszym mentorem. Rozpoczyna się pierwsza sesja wall street
📌 Godz. 18.00 – warsztaty z podstaw tradingu na żywo. – warsztaty są nagrywane
📌 Godz. 21.00-22.00 – sesja wieczorna. 

 

Wyobraź sobie ponad 300 osób, które mają tę samą pasję i misje. Pomagają ci, wspierają i dzielą się swoją wiedzą. Mają taki sam cel i chcą wyjść z tego systemu. Sporo studentów już żyje tylko z giełdy, a dla niektórych nasza szkoła tradingu okazała się deską ratunku, ponieważ przez całą sytuację, która dzieje się teraz na świecie – stracili swój biznes, swoje firmy… Ich nowa umiejętność pozwala im w tej chwili pracować z każdego miejsca na ziemi. Nie muszą martwić się o zakup towaru, koszty transportu i innych kosztów, jakie występują kiedy prowadzisz swoją firmę. Zamiast tego, jedyne co potrzebują to komputer i dostęp do internetu, ponieważ mają już najważniejszą rzecz – wiedzę i umiejętności. 

Jeśli macie jakieś pytania skontaktujcie się ze mną.

blank

O autorze

Dawid Tkacz

Zanim napiszę coś o sobie chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać ;-) czytaj więcej

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy film

Ładuję...

Ostatnie komentarze