Wybierz Strona

Kontakt

blankZanim napiszę coś o sobie, chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać 😉

Nazywam się Dawid Tkacz, w Polsce specjalizowałem się w marketingu i wywiadzie gospodarczym. Swoją drogę z wykonywanym zawodem rozpocząłem, studiując prawo, następnie przeszedłem szereg szkoleń dotyczących zdobywania informacji tzw. wywiad majątkowy/gospodarczy. W tamtym czasie głównie konfrontowałem się z zawodowymi oszustami czy działającymi na ich rzecz prawnikami.

Po pewnym czasie mając dosyć obserwowania i uczestniczenia w papierkowej walce, za którą toczyła się niewidzialna wojna, skierowałem swoje zainteresowania, w stronę marketingu wspierając firmy swoim doświadczeniem na temat sprzedaży, marketingu i wykorzystywaniu zdobytych informacji.

Obecnie mieszkam od 4 lat w UK, ukończyłem Nottingham College Angielski lvl 2. Mam w planach studia podyplomowe. Pracuję na lotnisku, trenuję na siłowni, a od 3 lat jestem na diecie roślinnej.

W wolnych chwilach rozwijam swoją stronę internetową, dzieląc się informacjami, jakie odkryłem.

Możesz skontaktować się ze mną poprzez social media, na których jestem:

zapraszam też na naszą grupę na Facebooku:

blank

Napisz

Najnowszy film

Ładuję...

Ostatnie komentarze