Wybierz Strona

Kontakt

KontaktZanim napiszę coś o sobie, chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać 😉

Nazywam się Dawid Tkacz, w Polsce specjalizowałem się w marketingu i wywiadzie gospodarczym. Swoją drogę z wykonywanym zawodem rozpocząłem, studiując prawo, następnie przeszedłem szereg szkoleń dotyczących zdobywania informacji tzw. wywiad majątkowy/gospodarczy. W tamtym czasie głównie konfrontowałem się z zawodowymi oszustami czy działającymi na ich rzecz prawnikami.

Po pewnym czasie mając dosyć obserwowania i uczestniczenia w papierkowej walce, za którą toczyła się niewidzialna wojna, skierowałem swoje zainteresowania, w stronę marketingu wspierając firmy swoim doświadczeniem na temat sprzedaży, marketingu i wykorzystywaniu zdobytych informacji.

Obecnie mieszkam od 4 lat w UK, ukończyłem Nottingham College Angielski lvl 2. Mam w planach studia podyplomowe. Pracuję na lotnisku, trenuję na siłowni, a od 3 lat jestem na diecie roślinnej.

W wolnych chwilach rozwijam swoją stronę internetową, dzieląc się informacjami, jakie odkryłem.

Możesz skontaktować się ze mną poprzez social media, na których jestem:

zapraszam też na naszą grupę na Facebooku:

Kontakt

Napisz

Najnowszy film

Ładuję...

Powiadomienia

Ostatnie komentarze

Please enter the Page ID of the Facebook feed you'd like to display. You can do this in either the Custom Facebook Feed plugin settings or in the shortcode itself. For example, [custom-facebook-feed id=YOUR_PAGE_ID_HERE].

Posty na grupie FB