Wybierz Strona

Nie ganiaj za ludźmi…

,,Nie ganiaj za ludźmi. Bądź Sobą, rób Swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie – ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia, pojawią się I Zostaną” Will Smith

Główną ideą niniejszego projektu jest poznawanie osób, którzy są pozytywnie nastawieni do ludzi i do życia, mają ambicję stale się udoskonalać oraz chcą dzielić się pozytywną energią, wsparciem i swoją wiedzą z innymi.

Jako członek grupy na naszym Facebooku jesteś cennym źródłem Twojego unikalnego punktu widzenia, którym możesz wzbogacać nasze dyskusje, lub rozpoczynać nowe. Daj się poznać!

Dlaczego u nas nie ma hejtu? Ponieważ skupiamy się na tym, co nas łączy, a nie dzieli!

Dołącz i wzbogać naszą grupę na Facebooku o swoje doświadczenia, spostrzeżenia, wnioski.

Inaczej, za rok będziesz żałować, że nie zacząłeś dzisiaj.

 

Nie ganiaj za ludźmi…

O autorze

Dawid Tkacz

Zanim napiszę coś o sobie chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać ;-) czytaj więcej

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy film

Ładuję...

Powiadomienia

Ostatnie komentarze

Please enter the Page ID of the Facebook feed you'd like to display. You can do this in either the Custom Facebook Feed plugin settings or in the shortcode itself. For example, [custom-facebook-feed id=YOUR_PAGE_ID_HERE].

Posty na grupie FB