Wybierz Strona

Wspólny instagram !

Wspólny instagram !

Na naszej grupie na Facebooku dużo osób ma różne zainteresowania min: fotografia, sport, podróże, czytanie i pisanie książek, taniec, sztuka,  kilka osób prowadzi własnego bloga/vloga, a wiele osób jeszcze nie przedstawiło czym ciekawym się zajmuje lub jest na etapie poszukiwania swojej pasji. 

Instagram to nie tylko miejsce na którym możemy znaleźć modelki i reklamy produktów, które sklepy internetowe próbują zareklamować. Jest to doskonałe miejsce na przedstawienie swojej aktywności i poznania innych podobnych osób.

Aby ułatwić wam zainteresowanie innych osób waszą aktywnością, założyłem wspólny instagram, który będę systematycznie promować w internecie.

blank

Jak możemy sobie pomóc poprzez współpracę?

Jeśli byłeś w ciekawym miejscu. Napisz post na bloga, na którym opiszesz relację z wycieczki i wzbogać nasz Instagram zdjęciami! – być może następnym razem ktoś z naszej grupy wybierze się w to samo miejsce?

Trenujesz na siłowni ? Przedstaw swój plan żywieniowy, aby zmotywować inne osoby! Brałeś udział w treningu sztuk walki? – doskonale ! Napisz, dlaczego wybrałeś daną sztukę walki i gdzie treningi się odbywają. Może ktoś jeszcze będzie chętny dołączyć? 

A może zajmujesz się fotografią lub systematycznie robisz zdjęcia i chcesz pochwalić się swoim dorobkiem?
– może ktoś będzie potrzebować sesji zdjęciowej lub porady?

Tematyka poruszana na stronie jest bardzo szeroka, dlatego uważam iż każdy może znaleźć temat lub stworzyć nowy który można poruszyć w ramach projektu.

Systematycznie będę przeprowadzać kampanie reklamowe w internecie, aby zasięg projektu był większy. Dzięki współpracy – wasza aktywność również zyska, co może przełożyć się na: większy zasięg, poznanie nowych osób.

Jeśli pomysł ten odniesie sukces będę mógł wtedy przejść do kolejnych etapów rozwijania projektu np: kanał youtube, organizowanie spotkań i wspólnych wypraw. 

 

blank

O autorze

Dawid Tkacz

Zanim napiszę coś o sobie chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać ;-) czytaj więcej

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy film

Ładuję...

Ostatnie komentarze