Wybierz Strona

Zdrowie

Zdrowie

Witaj w dziale zdrowie, który będzie poświęcony zagadnieniom poprawiającym zdrowie fizyczne i psychiczne.
Tematami, które będę chciał tu poruszyć, są głównie:

blank

Trening

na siłowni, bądź w domowych warunkach np: kalinistyka

Dieta

Od ponad 3 lat jestem na diecie roślinnej. Zaczynałem od wegetarianizmu, następnie witarianizm, czyli surowy sposób odżywiania (bez gotowanych i smażonych posiłków), a w tej chwili coraz bliżej zmierzam w kierunku weganizmu. Często znajomi zadają mi pytania odnośnie diety min. dlaczego wybrałem dietę roślinną? co takiego jem? jakie są plusy i minusy? Będę opisywał swoje własne doświadczenia i przemyślenia, jak również to, co jest naukowo udowodnione. Nie jest moim zamiarem nikogo przekonywać do zmiany diety, ani nie będę wywyższać diety roślinnej nad inną.

blank
blank

Psychologia

Psychologia, jako nauka o umyśle i mechanizmach psychicznych jest niezwykle ciekawą oraz rozległą dziedziną wiedzy. Na potrzeby tego bloga jednak zajmiemy się jej najbardziej praktycznymi, z codziennego punku widzenia, aspektami – głównie motywacją, dyscypliną, radzeniem sobie ze stresem i emocjami.

O autorze

Dawid Tkacz

Zanim napiszę coś o sobie chciałbym podziękować za odwiedzenie mojej strony internetowej, na której dzielę się informacjami, jakie sam opracowałem lub znalazłem w internecie i uważam, że mogą się komuś przydać ;-) czytaj więcej

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowszy film

Ładuję...

Ostatnie komentarze